Rodinné odpoledne: V barvách duhy

● 18/4/2024, 15–18 H
Muzeum Josefa Hoffmanna
Děti a rodinyProgram

Měsíc duben je plný aprílových legrácek nejen první den. Chvíli je teplo, chvíli chladno, střídá se slunce i déšť a může nás potkat jak sníh, tak počasí na tričko. Důležité je vědět, že po každé bouřce zase vysvitne sluníčko a že zima netrvá věčně. Když pak slunce zasvítí během deště, dějí se přímo duhové zázraky… Připraven bude materiál na tvoření i malé občerstvení. Těší se na vás lektorky Eva Koudelová a Eva Ampapová. Program je určen pro rodiny s dětmi, seniory i individuální zájemce.

Omezená kapacita, rezervace míst nutná na pokladně Muzea Josefa Hoffmanna nebo na telefonu 724 543 722.

V – 50 / 120 Kč rodinné

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vernisáž Dagmar Hochová: Retrospektiva

● 18/4/2024, 18 H
Pražákův palác
Dospělí, Program
Příchod jara přivítáme v Pražákově paláci ve velkém stylu – otevřeme čtyři nové výstavy a představíme novou podobu dětské herny. V prostorách přízemí otevřeme…

Výstavní intervence Marie Filippovové

● OD 19/4/2024
Pražákův palác
Připravované výstavy, Výstavy
Marie Filippovová představuje jednu z nejvýraznějších postav na brněnské výtvarné scéně. Její dílo na první pohled zaujme svou koncentrovaností, smyslem pro rytmus, cykličnost, časovost….

Letní Artcamp: Ze zahrady paní Jurkovičové — VYPRODÁNO

● 15/7/2024–19/7/2024
Jurkovičova vila
Děti a rodiny, Letní Artcampy, Program
Týdenní artcamp v malebném prostředí Jurkovičovy vily nabídne specifické propojení umění a přírody. Čekají nás výpravy do lesa, hry v zahradě a pohádková vyprávění….