Rezervace přes e-mail

Letní Artcamp: Na pohodu II.

● 15–19/7/2024, 9−15 H
Muzeum Josefa Hoffmanna
Děti a rodinyLetní ArtcampyProgram

Tvorba architekta a designéra Josefa Hoffmanna je velmi rozmanitá. Charakterizuje ji jak geometrie a černobílá kombinace, tak barvy a ornamenty. Během letních artcampů se dozvíme zajímavosti o tvorbě slavného brtnického rodáka a povíme si také, jak umění ovlivňuje naši náladu a celkové rozpoložení. Vyzkoušíme různé výtvarné techniky, vyrobíme řadu vlastních děl, a díky umění se dostaneme do pohody. Dny protkají kromě výtvarné činnosti i procházky po Brtnici, hry v zahradě Hoffmannova rodného domu, hudba i volná zábava. Artcamp pro děti 4-12 let probíhá ve dvou termínech.

Lektorské vedení: Eva Koudelová a Eva Ampapová. Více informací na poklbrt@moravska-galerie.cz, nebo 724 543 722 či osobně v Muzeu Josefa Hoffmanna.

V – 100 Kč (za den)

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Umění do kapsy

● od 1/6/2024
Místodržitelský palác
Stálé expozice, Výstavy
Inspirací k vytvoření edukační expozice se stala Rozum do kapsy – malá kapesní encyklopedie, která již více než 50 let osvětluje cesty školních let…

Letní Artcamp: Survivor Brtnice

● 28/7/2024–2/8/2024
Muzeum Josefa Hoffmanna
Děti a rodiny, Program
Jedinečná výzva o přežití je zde! Na skupinu trosečníků z Brna čeká brtnický ráj, který se ale záhy může stát i bojem v divočině….

Letní Artcamp: Ze zahrady paní Jurkovičové — VYPRODÁNO

● 15–19/7/2024
Jurkovičova vila
Děti a rodiny, Letní Artcampy, Program
Týdenní artcamp v malebném prostředí Jurkovičovy vily nabídne specifické propojení umění a přírody. Čekají nás výpravy do lesa, hry v zahradě a pohádková vyprávění….