22. ročník muzejní noci je za námi

Brněnská muzejní noc 2026 je za námi. Navzdory velmi chladnému a místy i deštivému počasí si Brno užilo noc plnou kultury, objevování a jedinečné atmosféry. Do letošního ročníku se zapojilo více než 46 tisíc návštěvníků, kteří s námi krásně ponocovali.

Děkujeme, že jste byli u toho!

Celkové zhodnocení a závěrečné fotografie najdete v našem press centru a na sociálních sítích.