Prázdninové ARTCAMPY v Moravské galerii

bach

JAK BACH POTKAL MUCHU (PRO DĚTI 5-12 LET)

PONDĚLÍ, 20. 7. - PÁTEK, 24. 7. 2020, 9-16 H, 

Jak by vypadaly Muchovy plakáty, kdyby je kreslil pro Bachovy koncerty? A jak by zněly Bachovy skladby, kdyby byl Muchovým současníkem? To vše se dozvíte na bláznivém výletu napříč dějinami, k poctě životních jubileí dvou významných uměleckých osobností. A jaká by to asi byla párty, kdyby se na ní oba potkali? A kdyby se oba potkali v Místodržitelském paláci? A rovnou na barokním plese? No to by bylo! A víte co? To bude! Letošní prázdniny totiž nápadně voní pudrem, olejovými barvami a novými zážitky!

Lektorské vedení: Kristýna Drášilová, Michaela Kulísková, Michaela Gerichová, Romana Cásková a Dominika Halvová. Rezervace místa na lucie.sykorova@filharmonie-brno.cz.

cena: 2. 600 Kč 

Spolupráce s Filharmonií Brno

 

-----------------

antika

TAJEMSTVÍ ANTICKÉ DÍLNY (PRO DĚTI 7-13 LET)

PONDĚLÍ, 17. 8. - PÁTEK, 21. 8. 2020, 9-16 H,

Na prázdninovém artcampu se vydáme do doby, kdy po světě kráčeli bohové a lidé vytvářeli první umění. Byl to čas, kdy malba, hudba i divadlo tvořily jediný celek. V naší antické laboratoři tak budeme společně experimentovat s různými materiály, barvami i zvuky. Vytvoříme si vlastní příběhy o vzniku umění. S pomocí animovaného filmu zachytíme naše dobrodružství. Všechno se teprve má stát…

Lektorské vedení: Romana Cásková a Dominika Halvová

cena: 2.600 Kč

-----------------------------

teencamp

 

TEEN CAMP #UPCYCLE  (PRO DĚTI A MLÁDEŽ 12-18 LET)

PONDĚLÍ, 3. 8. - PÁTEK, 7. 8. 2020, 9-16 H,

Chceš se naučit, jak si přešít starou bundu, vytunit oblíbenou mikinu nebo navrhnout vlastní originální kousek? Přihlas se na artcamp Moravské galerie pod vedením brněnské výtvarnice Hany Kubešové. Našim výrazovým jazykem bude textil ve všech podobách a v duchu upcyclingu budeme vytvářet vlastní kolekci. Performance, fashion show a nezapomenutelné zážitky jsou v balíčku!

Lektorské vedení: Kateřina Minaříková a Hana Kubešová (special quest Efemér)

 

cena: 2.600 Kč

 

Mapa stránek