Olověný Fuchs f Kleci v Moravské Galerii

Přijměte pozvání na výstavu Olověný Fuchs f Kleci, která se koná v Místodržitelském paláci od 21. 5. (vernisáž v 19 H) do 26. 5. v 22:00. 

Fuchs

 

Výstava Olověný Fuchs f Kleci vznikla na základě propojení architektonických studentských soutěží Olověný Dušan (FA ČVUT), Ještěd f Kleci (FUA TUL) a Cena Bohuslava Fuchse (FA VUT), které pořádají sami studenti, aby získali externí pohled na výuku architektury na svých školách. Snaží se rozvířit diskuzi, hovořit o metodice, tradici a inovacích, o prostředí jednotlivých škol i o studentech a učitelích samotných.

První zastávkou společně iniciativy bylo pražské Centrum architektury a městského plánování, nyní s malou obměnou, doputovala do Moravské galerie. Nejlepší projekty oceněné porotami jednotlivých soutěží na výstavě doprovázejí tři různé instalace ateliérů, které jsou rovněž laureáty zmíněných cen v Praze, Liberci i v Brně. Každému projektu je věnována pohlednice s popisem, kterou si návštěvník může odnést, poslat a podělit se o své pocity s přáteli a celým světem.

Více na FB události https://www.facebook.com/events/2189204201127058/ 

loga fuchs

Přehled aktualit

Informace

Datum vložení aktuality
17/5/2019

Mapa stránek