Volná místa

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE

Pozice:  Obsluha galerijního obchodu v centru Brna

Pracovní úvazek:           poloviční (20 hodin týdně)

Místo výkonu práce:  Moravská galerie v Brně

Zajímá Vás umění? Chcete se stát zaměstnancem významné kulturní instituce? Vyznáte se ve výtvarných potřebách? Máte obchodního ducha? Rádi komunikujete s lidmi?

Potom hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • prodej vstupenek v systému GOOUT
  • prodej designového zboží současných autorů, knih a výtvarných potřeb v systému SOLITEA
  • práce s hotovostí i platebním terminálem
  • doplňování zboží
  • kontrola skladových zásob, účast na inventurách prodejen i skladů
  • udržování plynulého chodu, čistoty a vizuální podoby prodejny
  • komunikace s návštěvníky a reprezentace Moravské galerie
  • spolupráce s ostatními pokladními, marketingovým, lektorským oddělením a ostrahou

Pracovní doba:

  • obsluha pokladny galerijního obchodu v rámci provozní doby instituce (st, pá, so, ne 10:00 - 18:00 a čt 10:00 - 19:00)
  • možnost individuálního plánování směn
  • Místo výkonu práce: Pražákův palác a Místodržitelský palác

Kvalifikační předpoklady a požadavky:

  • aktivní přístup k prodeji
  • zodpovědnost za vlastní směny a předávání informací
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • vzdělání nejlépe uměleckého směru příp. znalost současné umělecké scény
  • orientace v umění a v brněnských kulturních institucích
  • časová flexibilita v případě mimořádných událostí (zastupování kolegů, účast na vernisážích)
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce, příp. jiném výhodou

Nabízíme:

  • stálý pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (se zkušební dobou 3 měsíců)
  • úvazek 50%
  • zázemí významné kulturní instituce
  • zaškolení a práce v příjemném kolektivu
  • příspěvek na stravování
  • platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (4. platová třída).
  • 25 dní dovolené, 3 x SickDay, karta AMG

Bližší informace o druhu práce podá:

Termín nástupu

  • ihned

Předpoklady pro vznik pracovního poměru

  • Věk minimálně 18 let
  • Způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost

Náležitost přihlášky

  • Strukturovaný životopis s fotografií
  • Motivační dopis

Přihlášku zašlete do 12. 9. 2021, a to elektronicky na adresu michal.kucera@moravska-galerie.cz nebo písemně na adresu: Moravská galerie v Brně, Husova 18, 662 26 Brno

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Pozice:  Restaurátor malby a polychromované plastiky

Pracovní úvazek:           Plný

Termín vyvěšení oznámení dne: 11. srpna 2021

Charakteristika pozice

Restaurátor malby a polychromie. Samostatně restauruje, konzervuje a dokumentuje sbírkové předměty Moravské galerie v Brně. Nedílnou součástí restaurátorské práce v instituci je zpracování písemné i fotografické dokumentace a protokolů o stavu děl zapůjčovaných do zahraničí. Průběžně kontroluje stav sbírkových předmětů a kvalitu jejich uložení v rámci preventivní konzervace sbírek.

Bližší informace o druhu práce podá

  • Michal Kučera, +420 602 219 552, michal.kucera@moravska-galerie.cz

Kvalifikační předpoklady a požadavky

Požadujeme:

  • minimálně vyšší odborné vzdělání v oboru restaurování malby a polychromie
  • zkušenosti z oboru restaurování malby a polychromované sochy
  • anglický jazyk na komunikační úrovni
  • znalost práce na PC na dobré úrovni
  • etický i profesionální přístup, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, kreativitu, samostatnost
  • trestní bezúhonnost

 Výhodou:

  • restaurátorská licence MK ČR v oboru restaurování malby a polychromie
  • vysokoškolské vzdělání v oboru restaurování malby a polychromie
  • delší praxe v oboru restaurování malby a polychromované sochy
  • znalost dalších cizích jazyků

Nabízíme

  • Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (10. platová třída).
  • pracovní poměr na dobu určitou
  • kvalitní technické podmínky pro odbornou práci v prostorných a moderně vybavených restaurátorských ateliérech
  • 5 týdnů dovolené

Termín nástupu: ihned

  • Portfolio prací
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů

Přihlášku zašlete do 5. 9. 2021, a to elektronicky na adresu michal.kucera@moravska-galerie.cz nebo písemně na adresu:Moravská galerie v Brně, Husova 18, 662 26 Brno

Pozice:  strážný

Místo výkonu práce:

Moravská galerie v Brně
Oddělení bezpečnosti a ostrahy sbírek
Husova 18, 662 26 Brno

Termín vyvěšení oznámení dne: 11. 8. 2021

Pracovní náplň

  • Fyzická ostraha majetku a osob v objektech Moravské galerie v Brně
  • Komplexní zajišťování administrativní agendy spojené s výkonem strážní služby
  • Obsluha zabezpečovací techniky, tj. PZTS, EPS a CCTV
  • Zajišťování bezpečnosti na společenských akcích
  • Evidence návštěv a obsluha šatny

Odborná způsobilost pro výkon profese strážný, tj.:

  • profesní kvalifikace pro činnost strážný podle zvláštního právního předpisu (zákon č. 179/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů), nebo
  • vysokoškolské vzdělání, nebo
  • vyšší odborné vzdělání právnického, bezpečnostního nebo obdobného zaměření, nebo
  • střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru bezpečnostním nebo právním, nebo
  • střední vzdělání s maturitní zkouškou a osvědčení o rekvalifikaci nebo jiný doklad o odborné kvalifikaci pro příslušnou pracovní činnost vydaný zařízením akreditovaným podle zvláštních právních předpisů, zařízením akreditovaným Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, nebo ministerstvem, do jehož působnosti patří odvětví, v němž je živnost provozována, nebo
  • doklad o uznání odborné kvalifikace podle zvláštního právního předpisu (zákon č. 18/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů), nebo
  • doklad absolvování kurzu střední nebo vyšší policejní školy MV, případně praporčické nebo důstojnické a praporčické školy Sboru národní bezpečnosti, Střední odborné školy Sboru národní bezpečnosti či Střední odborné školy Federálního policejního sboru anebo Vysoké školy SNB,

Nabízíme

  • Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Zázemí významné kulturní instituce

  • ihned

  • Státní občanství ČR

Bližší informace podá
Michal Kučera, +420 602 219 552, michal.kucera@moravska-galerie.cz

Přihlášku zasílejte do 31. 8. 2021, a to elektronicky na adresu michal.kucera@moravska-galerie.cz.

Mapa stránek