Seznam účastníků

Rádi bychom poděkovali všem, kteří přihlásili svá díla do Mezinárodní přehlídky: Studentské práce. Obdrželi jsme celkem 2.012 prací od 867 autorů z 43 zemí*.

Výběrová porota posoudila především přístupy a způsoby řešení konkrétních zadání a estetickou a funkční kvalitu artefaktů, to vše též s ohledem na prostorová omezení výstavních sálů.

Jednání poroty proběhlo ve dnech 17. a 18. března 2014 v prostorách Moravské galerie v Brně. Porota z přihlášených děl vybrala 391 prací od 229 autorů z 24 zemí*.

*) Autoři jsou zařazení podle země, kterou uvedli v přihlášce do soutěže jako adresu svého pobytu. Toto rozdělení neodráží jejich národnost.

ZASTOUPENÉ ŠKOLY 

BELGIUM

École de Recherche Graphique / École Supérieure des Arts (ERG) Brussels

BELGIUM

LUCA School of Arts Ghent

CHINA

Communication University of China Beijing

CHINA

Hefei University of Technology Hefei

CHINA

Tsinghua University Beijing

CZECH REPUBLIC

Academy of Arts, Architecture and Design (UMPRUM) Prague

CZECH REPUBLIC

Faculty of Art and Design, University of Jan Evangelista Purkyne (FUD UJEP) Ústí nad Labem

CZECH REPUBLIC

Faculty of Fine Arts Brno, University of Technology (FaVU) Brno

CZECH REPUBLIC

Faculty of Fine Arts, University of Ostrava Ostrava

CZECH REPUBLIC

Film and TV School of Academy of Performing Arts in Prague (FAMU) Prague

CZECH REPUBLIC

Tomas Bata University in Zlin Zlin

CZECH REPUBLIC

Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická Prague

ESTONIA

Estonian Academy of Arts Talinn

FINLAND

Aalto University Aalto

FRANCE

École Européenne Supérieure d'Art de Bretagne (EESAB) Rennes

FRANCE

École Nationale Supérieure des Beaux-Arts (ENSBA) Lyon

FRANCE

École Supérieure d'Art et de Design d'Amiens (ESAD) Amiens

GERMANY

Academy of Visual Arts Leipzig

GERMANY

Bauhaus University Weimar

GERMANY

Berlin University of the Arts Berlin

GERMANY

Burg Giebichenstein University of Art and Design Halle

GERMANY

Fachhochschule Mainz, University of Applied Sciences Mainz

GERMANY

Karlsruhe University of Arts and Design (HfG) Karlsruhe

GERMANY

Pforzheim University Pforzheim

GERMANY

The Stuttgart State Academy of Art and Design Stuttgart

GERMANY

University of the Arts Bremen Bremen

HONG KONG

The Technological and Higher Education Institute of Hong Kong Hong Kong

HUNGARY

Moholy-Nagy University of Art and Design Budapest

ITALY

Accademia di Belle Arti di Firenze Firenze

ITALY

ISIA Urbino / Werkplaats Typografie Summer School Urbino

JAPAN

Tama Art University Tokyo

KOREA, REPUBLIC OF

Dankook University Seoul

KOREA, REPUBLIC OF

Kaywon School of Art and Design Seoul

KOREA, REPUBLIC OF

Seoul National University Seoul

NETHERLANDS

Design Academy Eindhoven Eindhoven

NETHERLANDS

Gerrit Rietveld Academie Amsterdam

NETHERLANDS

Jan van Eyck Academie (JvE) Maastricht

NETHERLANDS

Royal Academy of Art (KABK) The Hague

NETHERLANDS

Sandberg Instituut Amsterdam

NETHERLANDS

Werkplaats Typografie Arnhem

POLAND

Silesian Higher School of Computer Science and Medicine Chorzów

PORTUGAL

Faculty of Fine Arts, University of Lisbon Lisbon

RUSSIAN FEDERATION

Higher Academic School of Graphic Design Moscow

RUSSIAN FEDERATION

National Research University, Higher School of Economics Moscow

SINGAPORE

Glasgow School of Art, Singapore Institute of Technology (GSA) Singapore

SLOVAKIA

Academy of Fine Arts and Design in Bratislava (AFAD) Bratislava

SWEDEN

Beckmans College of Design Stockholm

SWEDEN

Konstfack University, College of Arts, Crafts and Design Stockholm

SWITZERLAND

Basel School of Design Basel

SWITZERLAND

École Cantonale d'Art de Lausanne (ECAL) Lausanne

SWITZERLAND

Ecole Cantonale d'Art du Valais (ECAV) Sierre

SWITZERLAND

Geneva University of Art and Design (HEAD) Geneva

SWITZERLAND

University of Applied Sciences and Arts of Italian Switzerland Manno

SWITZERLAND

Zurich University of the Arts Zurich

UNITED STATES

California Institute of the Arts (CalArts) Los Angeles

UNITED STATES

City University of New York (CUNY) New York

UNITED STATES

Cranbrook Academy of Art Bloomfield Hills

UNITED STATES

Otis College of Art and Design Los Angeles

UNITED STATES

Pratt Institute New York

UNITED STATES

Rhode Island School of Design (RISD) Providence

UNITED STATES

Yale University School of Art New Haven

VYBRANÍ AUTOŘI

BELGIUM

Goda Budvytytė a Simone Koller, Karel Martens

BELGIUM

Ines / Lauren Cox / Grusenmeyer a Ines Cox & Lauren Grusenmeyer, Lauren Grusenmeyer, Michele Champagne, Ines Cox, Anna Haas, Goda Budvytyte, Ines Cox

BELGIUM

Annelies Devriese

BELGIUM

Loraine Furter a Esther Le Roy, Fernand Baudin Students Publications

BELGIUM

Esther Le Roy a with Marie Le Moigne

BELGIUM

Corbin Mahieu a Team Thursday, Maxim Leurentop (TurboTurbo), Daniel Chang, Tina Miyakawa, Alexa Younger, Rachel Fishman

BELGIUM

Eftychia Fiona Oikonomidou

BELGIUM

Broos Stoffels

BRAZIL

Thiago Lacaz a Mateus Valadares

CHINA

Sha Feng

CHINA

Muxi Gao

CHINA

Zhuang Li

CHINA

Guo YanLong a Guo YanLong

CZECH REPUBLIC

Ondřej Báchor

CZECH REPUBLIC

Jan Brož a Michal Landa (Parallel Practice)

CZECH REPUBLIC

Martina Calajová

CZECH REPUBLIC

Dora Dernerová a Jan Měřička

CZECH REPUBLIC

Petra Dočekalová

CZECH REPUBLIC

Matěj Doležel

CZECH REPUBLIC

Ivana Dudková

CZECH REPUBLIC

Marek Ehrenberger a Zula Jura

CZECH REPUBLIC

Marek Ehrenberger

CZECH REPUBLIC

Ateliér grafického designu 2 FaVU VUT a Kampaň: Kristína Drinková, Matyáš Fialka, Aneta Tomaluková / Noviny: Karel Bařina, Jan Kročák, Lenka Vomelová / Výstava: Veronika Golianová, Nikola Kalinová, Gabriela Pokorná / Web: Anna Franková, Vojtěch Voborník, Barbora Vrzáková

CZECH REPUBLIC

Text Forma Funkce a Matěj Doležel, Dan Šmíra, Dan Štěcha, Jakub Mlynář, Inga Chuprova, Kateřina Hlahůlková, Martin Kozák, Michaela Dylová, Vojtěch Pochop a Veronika Kubesová

CZECH REPUBLIC

Nikola Giacintová

CZECH REPUBLIC

Alena Gratiasová

CZECH REPUBLIC

Matěj Hanauer a Laboratoř (Petr Babák + Matěj Hanauer)

CZECH REPUBLIC

Jan Horčík

CZECH REPUBLIC

Renata Hovorková

CZECH REPUBLIC

Jakub Hrdlička

CZECH REPUBLIC

Richard Jaroš

CZECH REPUBLIC

Nikola Kalinová

CZECH REPUBLIC

Barbora Kicovová a Jakub Hrdlička

CZECH REPUBLIC

Simona Koutná

CZECH REPUBLIC

Filip Kraus a Jan Noválk, Jakub Samek

CZECH REPUBLIC

Lenka Křikavová

CZECH REPUBLIC

Filip Matejicek a Jan Horčík

CZECH REPUBLIC

Filip Matejicek

CZECH REPUBLIC

Milan Nedvěd

CZECH REPUBLIC

Pavla Nešverová

CZECH REPUBLIC

Jan Novák

CZECH REPUBLIC

Vojtěch Pochop

CZECH REPUBLIC

Jitka Porubová

CZECH REPUBLIC

Tomáš Procházka

CZECH REPUBLIC

Martin Prudil a Lukáš Parolek

CZECH REPUBLIC

Vojtěch Říha a Martin Groch, Jan Buchtela

CZECH REPUBLIC

Petra Roubalová a Matěj Hanauer, Palo Snoha, Kryštof Hlůže

CZECH REPUBLIC

Anežka Rozehnalová

CZECH REPUBLIC

Magdalena Rutová a Šebestián Bok

CZECH REPUBLIC

Jakub Samek

CZECH REPUBLIC

Daniel Šmíra a Petr Bednář

CZECH REPUBLIC

Jakub Spurný

CZECH REPUBLIC

Ateliér tvorby písma a typografie 305 UMPRUM - Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze a Kolektiv studentů: Jan Arndt, Jan Buchtela, Zuzana Burgrová, Petra Dočekalová, Nikola Giacintová, Martin Groch, Jan Horčík, Richard Jaroš, Matyáš Machat, Filip Matějíček, Štěpán Marko, Anežka Rozehnalová, Vojtěch Říha, Jakub Samek, Jakub Spurný, Jarmila Šafránková

ESTONIA

Liisa Ambur

ESTONIA

Allan Appelberg

ESTONIA

Pärtel Eelmere a Walter Piirmets, Pärtel Eelmere, Èrin Tooma

ESTONIA

Kaspar Ehlvest a Kerli Virk, Stella Skulatšjova, Joonas Rumvolt, Kaspar Ehlvest, Kärt Einasto, Carl-Robert Kagge, Norman Niklus

ESTONIA

Viktor Gurov

ESTONIA

Mariana Hint a Agnes Ratas, Kaspar Ehlvest, Kärt Einasto, Mariana Hint, Valter Jakovski, Carl-Robert Kagge, Kaspar Kannelmäe, Siim Laanemäe, Moonika Maidre, Norman Niklus, Agnes Ratas, Mirjam Reili, Joonas Rumvolt, Stella Skulatšjova, Kerli Virk, Kaspar Ehlvest, Kärt Einasto, Mariana Hint, Valter Jakovski, Carl-Robert Kagge, Danel Kahar, Kaspar Kannelmäe, Kert Kruusakivi, Laura Künnap, Siim Laanemäe, Moonika Maidre, Norman Niklus, Laura Nõmmik, Agnes Ratas, Mirjam Reili, Joonas Rumvolt, Martin Saar, Stella Skulatšjova, Rasmus Sõnajalg, Martin Veisman, Kerli Virk

ESTONIA

Carl-Robert Kagge

ESTONIA

Karri Kaljend

ESTONIA

Moonika Maidre

ESTONIA

Joosep Maripuu

ESTONIA

Katrin Nõu

ESTONIA

Walter Piirmets

ESTONIA

Mirjam Reili

ESTONIA

Stella Skulatšjova

ESTONIA

Kerli Virk

FRANCE

Oriane Betton a Camille Duband

FRANCE

Manon Bruet

FRANCE

Héloïse Derly a Lena Schrieb

FRANCE

Kevin Donnot a Adoubakry Bâ, Badara Bodian, Quentin Bodin, Lucie Coron, Thierno Moussa Diallo, Boubakar Diamé, Malick Diop, Kévin Donnot, Adji Marième Fall, Élise Gay, Baye René Gomis, Mamadou Saya Goudiaby, Benjamin Grafmeyer, Elsa Lemoine, Benjamin Lory, Adrien Marçais, Samba Ndoye, Marie Ngom, Antoine Seiter, Audrey Théorodore, Malick Thiandoum and Mouhamadou Traoré

FRANCE

Florian Eberhardt

FRANCE

Juliette Hoefler

FRANCE

Martin Huger

FRANCE

Kévin Lartaud

FRANCE

Justine Lhote

FRANCE

Fabrice Mabime a with Léna Araguas, with École Normale Supérieure de Lyon, Gregory Buchert, Amélie Deschamps, Riikka Kuoppala, Marie-Luce Ruffieux, Xuanhe Wang

FRANCE

Roxanne Maillet

FRANCE

Morgane Masse

FRANCE

Florian Pentsch

FRANCE

Alice Camille Perrine a Florian Pentsch

FRANCE

Lucie Planty

FRANCE

Sarah Vadé

FRANCE

Luc de Fouquet a Oriane Betton, Haja-Saran Condé, Luc Fouquet, Hugo Marchal and Lucas Meyer

GERMANY

Jonathan Auch

GERMANY

Mehtap Avci a Levin Stadler

GERMANY

Sarah Baumann a Timm Henger, Fabian Krauss

GERMANY

Mark Bohle

GERMANY

David Dusanek a Matthias Dufner

GERMANY

Lotte Meret Effinger

GERMANY

Jens-Peter Giesel a Yvonne Kümmel

GERMANY

Lena Haase

GERMANY

Iris Holtkamp a Jan-Eric Stephan

GERMANY

Cindi Jacobs a Master's Studio: "Culture and identity - imagery and text as cultural practices" and artists and designers from Egypt

GERMANY

Cindi Jacobs

GERMANY

Marius Jopen

GERMANY

Benjamin Kivikoski

GERMANY

Fabian Krauss

GERMANY

Markus Lange a Falko Walter

GERMANY

Patrick Martin a Tobias Dahl

GERMANY

Atelier mit Meerblick

GERMANY

Patrick Müller a Marie Lautsch

GERMANY

Tabea Nixdorff a Ann Richter, Lorraine Garchery

GERMANY

Frieder Oelze

GERMANY

Lisa Pommerenke

GERMANY

Enno Pötschke a Frieder Oelze (pictures by Mathias Schmitt and Michael Ott)

GERMANY

Projektgruppe UdK Verlag Projektgruppe UdK Verlag a Projektgruppe UdK Verlag (Carolin Gießner, Ana Halina Ringleb, Idan Sher, Ole A. H. Truderung, Denis Yılmaz)

GERMANY

Ann Richter a Lysanne Bellemare, Pia Christmann & Daniel Wittner, System-Design Class with Anna Gille, Constanze Hein, Sandra Barth, Sandy Hoffmann, Paul Spehr, Kristin Gertz, Dominik Krauß, Lysanne Bellemare, Agathe Nicolas, System-Design Class with Anna Gille, Constanze Hein, Paul Spehr, Kristin Gertz, Dominik Krauß, Lysanne Bellemare, Sarah Wiest, René Patzwaldt, Benedikt Bock

GERMANY

Teresa Rudolf a Carolin Giessner, Carolin Giessner, Thomas Schoofs

GERMANY

Nadja Schoch a Masa Busic, Jonas Fechner, Lisa Naujack & Lisa Pommerenke, Bea Stach, Matthias Gieselmann, Bea Stach, Alina Schmuch, Nadja Schoch, Franca Scholz, Tanja Schüz

GERMANY

Hans-Jörg Seidler a Mark Bohle

GERMANY

Heesun Seo

GERMANY

Bea Stach a Claudia Kappenberger, Kristina Pruß, Nadja Schoch

GERMANY

Levin Stadler a Mehtap Avci

GERMANY

Iris Andrea Weigel

GERMANY

Carola Wille a Jonas Zieher

GERMANY

Jonas Zieher

HONG KONG

Kay Yan Leung

HUNGARY

Nora Demeczky a Arion Gábor Kudász

ITALY

Francesca Battiato

ITALY

Emilio Macchia a Michele Filippini

JAPAN

Daisuke Kashiwa

KOREA, REPUBLIC OF

Keunpyo Ahn a Adrian Camenzind

KOREA, REPUBLIC OF

Moonsick Gang a Jules Estèves

KOREA, REPUBLIC OF

Hong Kim

KOREA, REPUBLIC OF

Sungyeon Kwon

KOREA, REPUBLIC OF

Sol Lee

KOREA, REPUBLIC OF

Donghyeok Shin

LIECHTENSTEIN

Annett Höland a Anna Haas, Lu Liang, Lu Liang and the Werkplaats Typografie students

LITHUANIA

Gaile Pranckunaite

NETHERLANDS

Timur Akhmetov

NETHERLANDS

Ronja Andersen a Rudy Guedj

NETHERLANDS

Lou Buche

NETHERLANDS

Severin Bunse

NETHERLANDS

Luca Carboni

NETHERLANDS

Brent Dahl

NETHERLANDS

Sabo Day

NETHERLANDS

Noortje van Eekelen

NETHERLANDS

Daniel Frota a Padraig Robinson

NETHERLANDS

Marie Groenkaer

NETHERLANDS

Rudy Guedj a Martin Huger, Sophie Rogg, Olya Troitskaya

NETHERLANDS

Miquel Hervás Gómez

NETHERLANDS

Line-Gry Hørup a Sabo Day

NETHERLANDS

Quirin Jacques a Ekaterina Kholyapina

NETHERLANDS

Maarten Kanters

NETHERLANDS

Freja Kirchheiner

NETHERLANDS

Karlis Krecers a Laura Pappa

NETHERLANDS

Pat Laddaphan

NETHERLANDS

Viktorija Liaudanskaite

NETHERLANDS

Sonia Judith Matyassy

NETHERLANDS

Niklaus Balthasar Mettler a Maria Trenkel

NETHERLANDS

Ott Metusala a Andrada Smaranda, Ben Clark, Lou Buche, Noem Held

NETHERLANDS

Laura Pappa

NETHERLANDS

Mélissa Pilon a Aziza Harmel

NETHERLANDS

Julio Reyes Montesinos a Keun Pyo Ahn, Emilia Bergmark, Balthazar Berling, Edwin Bonaffé, Adrian Camenzind, Aude Debout, Marine Delgado, Clara Dutilleul, Jules Estèves, Corinne Gisel, Nora Halpern, Sigri∂ur Júlíusdóttir, Moonsik Kang, Louise Kelpe, Maaike Kuiper, Julia Künzi, Byrthe Lemmens, Roos Levano, Daniel Nørregaard, Julio Reyes Montesinos, Emma Olanders, Nina Paim, Laura Pappa, Gabrielle Pauty, Thibault Proux, Lydia Sachse, Jakub Straka, Daiba Tubutytė, Remy Alban Valton, Akiko Wakabayashi, Yael Wicki, Moonsik Kang, Daniel Oxholm

NETHERLANDS

Nerijus Rimkus

NETHERLANDS

Pascal Schilp

NETHERLANDS

Robin Scholz

NETHERLANDS

Lotte Lara Schröder

NETHERLANDS

Marius Schwarz

NETHERLANDS

Andrada Smaranda

NETHERLANDS

Anton Stuckardt a Nerijus Rimkus, Edmundas Stundzius, Andrea di Serego

NETHERLANDS

Anna Teuber

NETHERLANDS

Nora Turato a Nerijus Rimkus

NETHERLANDS

Polina Vasilieva

NETHERLANDS

Akiko Wakabayashi

NETHERLANDS

Agnieszka Zimolag

NETHERLANDS

Anna Zubkova a Polina Vasilieva, Svetlana Ivanova

NETHERLANDS

Peter de Voogt a Mirjam Reili, Lexi Visco

POLAND

Mateusz Damasiewicz

PORTUGAL

Ana Malheiro a Diogo Ramalho, Madalena Guerra, Rafaela Coelho, Renato Amaral

RUSSIAN FEDERATION

Wassily Kondrashov

RUSSIAN FEDERATION

Stefan Lashko

RUSSIAN FEDERATION

Phillip Tretyakov

SINGAPORE

Wen Da Kong

SWEDEN

Frida Everling a Per Holmquist and Patrik Mollwing

SWEDEN

Maryam Fanni a Maryam Fanni, Ebba Forslind, Gustaf From, Evelina Kroon-Sandberg, Tomas Nilsson, Marcus Gunnar Pettersson, Minna Sakaria, Nike Spengler, Miia Vallius, Daniel Wasmuth and Jeff Östberg

SWEDEN

Rikard Heberling

SWEDEN

Aron Kullander-Östling a Stefan Engblom, Jacob Grøbech Jensen

SWEDEN

Kristoffer Larberg a Olle Alm, Linda Hallstan, Kristoffer Larberg, Lukas Nässil, Viktor Nyström

SWEDEN

Emma Olanders a Louise Kelpe, Daniel Nørregaard

SWITZERLAND

Jan Abellan

SWITZERLAND

Emilie Benvegnin

SWITZERLAND

Mateo Broillet

SWITZERLAND

Giliane Cachin

SWITZERLAND

Charles-Antoine Chappuis

SWITZERLAND

Julien Fischer

SWITZERLAND

André Freiermuth

SWITZERLAND

Lisa Guedel-Dolle

SWITZERLAND

Samuel Guélat

SWITZERLAND

Anna Haas a the participants of Werkplaats Typografie

SWITZERLAND

Anna Haas a Jimini Hignett

SWITZERLAND

Daniel Hättenschwiller a Thomas Petit

SWITZERLAND

Charlotte Hauser a with Denis Roueche, Joelle Aeschlimann, Mathieu Rivier

SWITZERLAND

Philippe Karrer a Melanie Bonajo

SWITZERLAND

Bo Ah Kim

SWITZERLAND

Johanna Kotlaris a Judith van Werkhoven

SWITZERLAND

Rob van Leijsen

SWITZERLAND

Boris Meister

SWITZERLAND

Corina Neuenschwander a Charlotte Rooijackers, Laure Giletti, Noah Venezia, Ine Meganck, Manuel Zenner

SWITZERLAND

Moriz Oberberger a Max Schachtner

SWITZERLAND

Benoît Perrier

SWITZERLAND

Nicolas Polli a Gianmaria Zanda

SWITZERLAND

Marta Revuelta

SWITZERLAND

Eloïse Rossetti

SWITZERLAND

Denis Roueche a Mathieu Rivier

SWITZERLAND

Julien Savioz

SWITZERLAND

Reinhard Schmidt a Ben Kaden, Britani Sonnenberg

SWITZERLAND

Dan Solbach

SWITZERLAND

Maxime Woeffray

TAIWAN, PROVINCE OF CHINA

Chien Ya Kao

UNITED KINGDOM

Andrew Lister a Maxime Harvey, Maxime Harvey & Stefan Thorsteinsson

UNITED KINGDOM

Mathew Robert Whittington

UNITED STATES

Yuyeon Cho

UNITED STATES

Lauren Francescone

UNITED STATES

Stefano Giustiniani a Maria Jose Quiros

UNITED STATES

Jeff Kasper

UNITED STATES

Min Hee Lee

UNITED STATES

Martha Kang McGill

UNITED STATES

Leigh Ann Mignogna a Liz Seibert

UNITED STATES

Wael Morcos

UNITED STATES

Benjamin Barret Niznik

UNITED STATES

Eric Nylund

UNITED STATES

Daniel Alberto Pizarro

UNITED STATES

Christine Pogatchnik a David Maroto

UNITED STATES

Joanna Luz Rosso

UNITED STATES

Jaewon Seok

UNITED STATES

Dan Sinclair

 

 

 

Mapa stránek